Czarni Olecko zagrali na piątkę

2019-10-26 21:16:05(ost. akt: 2019-10-26 21:31:07)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Czarni Olecko wreszcie przerwali fatalną passę dziesięciu meczów bez zwycięstwa. W 13. kolejce ligi okręgowej na własnym boisku rozbili 5:0 (1:0) ostatnie w tabeli SKS Szczytno.

Mecz rozpoczął się z 16-minutowym opóźnieniem. Goście do Olecka przyjechali na 10 min przed wyznaczonym rozpoczęciem spotkania.

1:0 Miłosz Modzelewski 17’
2:0 Kacper Sutuła 57’
3:0 Miłosz Modzelewski 74'
4:0 Maciej Kosiński 77'
5:0 Tadeusz Szarnecki 85'

Skład Czarnych Olecko:
Andrzej Miliszewski (66' Filip Bożewicz) - Mateusz Kot (86' Michał Naruszewicz), Bartosz Wiktorzak, Paweł Astapczyk, Maciej Cichocki - Michał Jurewicz (46' Tadeusz Szarnecki), Grzegorz Karaś (58' Maciej Kosiński), Sebastian Krzyżek (80' Adam Wyszyński ), Kacper Sutuła, Jarosław Szczęsny (46' Maciej Głódź) - Miłosz Modzelewski

Dzięki wygranej Czarni w tabeli ligi okręgowej (grupa I) awansowali o jedno miejsce, ale zajmują odległą 14. lokatę. W 14. kolejce zagrają na wyjeździe z 4. w tabeli Orlętami Reszel.