Niedziela, 29 marca 2020. Imieniny Marka, Wiktoryny, Zenona

Stypendia Burmistrza Olecka rozdane!

2019-12-10 20:23:14 (ost. akt: 2019-12-10 20:33:40)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W Regionalnym Ośrodku Kultury odbyła się uroczysta gala, na której rozdano stypendia burmistrza Olecka za rok szkolny 2018/2019. Otrzymało je 55 uczniów za osiągnięcia w nauce, w dziedzinie artystycznej oraz w sporcie. Uhonorowano również ich nauczycieli i trenerów.


Stypendium Burmistrza Olecka za uzyskane osiągnięcia w dziedzinie nauki w roku szkolnym 2018/2019 przyznano następującym uczniom:
1) Julia Bednarek – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku;
2) Kacper Protasiewicz – uczeń Szkoły Podstawowej w Babkach Oleckich;
3) Miłosz Skrzypiec – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku;
4) Jan Kamiński – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku;
5) Aleksander Adamajt – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku;
6) Izabela Motulewicz – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku;
7) Mateusz Polakowski – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku;
8) Zuzanna Bagan – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku.

Stypendium Burmistrza Olecka za uzyskane osiągnięcia w dziedzinie artystycznej w roku szkolnym 2018/2019 przyznano następującym uczniom:
1) Lidia Grześ – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku;
2) Piotr Kaszuba – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku;
3) Zuzanna Kruszniewska – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku;
4) Nikola Piotrowska – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku;
5) Mateusz Klekotko – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku.

Stypendium Burmistrza Olecka za uzyskane osiągnięcia w dziedzinie sportu w roku szkolnym 2018/2019 przyznano następującym uczniom:
1) Aleksandra Chmielewska – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku;
2) Gabriela Biszewska – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku;
3) Nina Szyłkiewicz – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku;
4) Julia Butkiewicz – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku;
5) Hubert Modzelewski – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku;
6) Martyna Grygo – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku;
7) Piotr Gibowicz – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku;
8) Wiktor Raszkowski – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku;
9) Ada Adamska – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku;
10) Antoni Witkowski – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku;
11) Wiktor Żenda – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku;
12) Tomasz Kaszkiel – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku;
13) Michał Matyjewicz – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku;
14) Igor Max Szejnoga – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku;
15) Dawid Mitin – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku;
16) Filip Daniłowicz – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku;
17) Zuzanna Śnieżyńska – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku;
18) Kornel Olaf Romotowski – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku;
19) Rozalia Mikielska – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku;
20) Oliwia Sulima – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku;
21) Daria Dźwilewska – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku;
22) Marek Nowakowski – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku;
23) Igor Woroniecki – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku;
24) Zofia Prusko – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku;
25) Weronika Nikola Wiszniewska – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku;
26) Maja Karbasz – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku;
27) Dominika Kosakowska – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku;
28) Nikola Jurek – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku;
29) Anna Kramkowska – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku;
30) Wiktoria Jackiewicz – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku;
31) Kinga Czerwińska – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku;
32) Maja Jeglińska – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku;
33) Weronika Wiktoria Trajgiel – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku;
34) Paweł Kuszewski – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku;
35) Konrad Kamiński – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku;
36) Natalia Hatalska – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku;
37) Antoni Miszczak – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku;
38) Adam Machnikowski – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku;
39) Mateusz Żukowski – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku;
40) Rebeka Kasprzak – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku;
41) Igor Wieloch – uczeń Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gąskach;
42) Ewa Łapucka – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (33) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Do fotki #2837458 | 195.136.*.* 18 gru 2019 16:36

    Czy chodzi o super brudne buty radnego Miluna?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. do "celebryci" #2834243 | 83.9.*.* 12 gru 2019 21:09

    Uszata była jak najbardziej, ale pouczono ją, żeby się nie celebryciła ,dlatego na imprezach obserwuje ze środka.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    1. fotka #2834189 | 83.6.*.* 12 gru 2019 18:52

      Popatrzcie na 6 zdjęcie.

      Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

    2. Wojciechu, szacun. #2834132 | 83.9.*.* 12 gru 2019 17:33

      Karate. Brawo panie Rejterada.

      Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

    3. MKS #2834012 | 91.233.*.* 12 gru 2019 14:08

      Wielkie gratulacje wszystkim. Fajnie się patrzy jak dzieciaki trenują. W tych ,,technologicznych " czasach ciężko jest zmusić pociechy do jakiejkolwiek aktywności czy to sportowej czy artystycznej, nie będę bawił się w psychologa i pisał dlaczego. Niestety (bez podtekstu) gdyby nie płetwy i piłka ręczna nie byłoby kogo nagradzać, LA nie istnieje piłka nożna też nie za ciekawie. Jakby Pawełek odpuścił z Zającem komu byśmy te nagrody wręczali? Ale i tak jest super bo ktoś coś robi. gratulacje raz jeszcze:) Widzimy się na basenie

      Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

      Pokaż wszystkie komentarze (33)

      Zagraj w GRY.wm.pl

      • Goodgame Empire
      • Goodgame Big Farm
      • Goodgame Poker
      • Shadow Kings - The Dark Ages