Olecko Biega z powodzeniem w Mikołajach

2019-12-13 22:14:06(ost. akt: 2019-12-13 22:19:04)

Autor zdjęcia: Archiwum Stowarzyszenia Olecko Biega

Członkowie stowarzyszenia Olecko Biega i inni biegacze z naszego miasta wzięli udział w XV Mikołajkowych Biegach Ulicznych. Czworo z nich stanęło na podium w swoich kategoriach.

W minioną niedzielę w Mikołajkach odbyły się XV Mikołajkowe Biegi Uliczne. Zawodnicy rywalizowali na dwóch dystansach: 10 km i w półmaratonie (21,1km). Łącznie w imprezie wzięło udział prawie 400 osób. Nie zabrakło tam również olecczan. Członkowie stowarzyszenia Olecko Biega i inni biegacze z naszego miasta stanowili liczną grupę i z sukcesami wystartowali na obu dystansach.

Na podium stanęła Bożena Bagińska, która na dystansie 10 km w swojej kategorii wiekowej zajęła 3. miejsce. Reprezentanci Olecko Biega odnieśli sukcesy również na dłuższym z dystansów. Drugi w kategorii wiekowej M 0-29 był Patryk Ciborek. Miejsca na podium zapewnili sobie także Paweł Suchodolski, który w kategorii 30-39 był trzeci oraz Grzegorz Kulczyniec - drugi w M40-49.

Nie zabrakło też indywidualnych rekordów życiowych, które każdemu sportowcowi niosą ogromną satysfakcję. Wszystkim gratulacjemy ukończenia biegu i sukcesu na miarę własnych możliwości.