Poniedziałek, 21 września 2020. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Ostatnie 15 mieszkań czeka na swoich nabywców

2019-12-20 10:00:00 (ost. akt: 2019-12-20 11:13:53) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: www.parkowa.olecko.pl

W związku z dużym zainteresowaniem Klientów została uruchomiona sprzedaż apartamentów w ostatnim trzecim budynku inwestycji Osiedla Parkowa. W budynku C na swoich nabywców czeka już tylko 15 z 30 apartamentów – od 36-metrowych dwupokojowych po przestronne, blisko 78-metrowe apartamenty z dużymi tarasami.

Dodatkowo na wiosnę 2020 roku planujemy wprowadzenie do sprzedaży kolejnej nowej inwestycji na terenie Olecka.

Najwyższa jakość jest naszym standardem.

Osiedle Parkowa, to jakość oraz nowoczesne rozwiązania, których w Olecku do tej pory nie było. Mieszkania mają wysokie, ustawne wnętrza, duże trzyszybowe okna, izolację akustyczną stropów, przestronne balkony z balustradą ze stali nierdzewnej z posadzką wykończoną elegancką płytką ceramiczną.
Ściany wewnętrzne w naszych mieszkaniach są wykończone tynkiem gipsowym o gładkiej strukturze, co znacząco wpływa na ostateczny koszt np. malowania ścian i sufitów.
Korytarze z granitowymi podłogami, eleganckie wykończenie części wspólnych oraz darmowy ogólnodostępny parking na ponad 60 samochodów to u nas standard.

Komfort i bezpieczeństwo naszym mieszkańcom gwarantuje kontrola wjazdu na teren osiedla za pomocą automatycznego szlabanu umiejscowionego przy wjeździe, monitoring najważniejszych punktów osiedla (m.in. parking i plac zabaw), dyskretne ogrodzenie, videodomofony oraz drzwi antywłamaniowe.


http://m.wm.pl/2019/12/orig/foto2-599630.jpg
Murowanie ścian piwnicy etapu C


Nieopodal osiedla znajduje się jezioro Oleckie Wielkie i Park Sportowy, a w nim między innymi: stadion, korty tenisowe, boiska piłkarskie, boiska do siatkówki, Hala Lega. W pobliżu dostępne są sklepy spożywcze, przedszkole, szkoła podstawowa, liceum i technikum.

Ceny mieszkań w ostatnim etapie inwestycji Osiedle Parkowa zaczynają się od 4500 zł/m2 i są uzależnione od atrakcyjności mieszkania, piętra, usytuowania czy dostępu do windy.

	http://m.wm.pl/2019/12/orig/foto3-599631.jpg
Prace elewacyjne na budynku etapu B

Zakończenie budowy ostatniego etapu inwestycji nastąpi na początku 2021 r.

Chętnych zapraszamy do kontaktu w celu zapisania się na listę osób zainteresowanych.

Aktualna oferta mieszkań znajduje się na naszej stronie internetowej TUTAJ

Salon sprzedaży Osiedle Parkowa:
tel. 600 500 081
e-mail: kontakt@parkowa.olecko.pl


Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages