Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Młodzi szczypiorniści walczyli o Puchar Burmistrza Olecka

2020-01-13 00:56:18 (ost. akt: 2020-01-13 13:34:46)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Aż 27 drużyn z Polski i Litwy walczyło w III Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Burmistrza Olecka. Walka o zwycięstwo była niezwykle zacięta i emocjonująca.



W III Międzynarodowym Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w Olecku brało udział 25 drużyn z Polski m.in. z takich miast jak: Karczew, Kowalewo Pomorskie Winnica , Zielonka Warszawa, Białystok, Kętrzyn, Giżycko Radzymin, Gołdap, Piaseczno, Dąbrowa Białostocka oraz z dwie drużyny z litewskiego Kauna, łącznie 250 szczypiornistów i szczypiornistek

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
Młodzik 2005
1. MTS MOSiR Kętrzyn
2. MLKS Czarni Olecko
3. Kadra Wojewódzka II
4. KS Victoria Piaseczno
Kadra Wojewódzka I
Giżycko PK

Młodziczki 2005
1. MKS Karczew
2. Kauno R.SM I
3. MLKS Czarni Olecko I
UKS Zielonka
Kauno R.SM II
4. UKS Białystok
5. LUKS Lider Winnica
UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie
KS Victoria Piaseczno
MTS PTS Giżycko
CEM SP 4 Piaseczno
UKS Jaćwingowie Gołdap
MLKS Czarni Olecko II

Chłopcy 2007
1. MTS MOSiR Kętrzyn I
2. MLKS Czarni Olecko
3. Akademia Siódmiaka Białystok
4. Dąbrowa Białostocka
5. KS Victoria Piaseczno
6. MTS MOSiR Kętrzyn II
7. KPR ROKiS Radzymin

MVP turnieju:
- Agnieszka Bąbik MKS Karczew
- Kajetan Poniedziałek KS Victoria Piaseczno rocznik 2005
- Bartosz Andrukiewicz – Dąbrowa Białostocka rocznik 2007

Król Strzelców:
- K. Rupeikaite Kauno R.SM I LITWA – 37 bramek
- Kornel Kiełczykowski MKS MOSiR Kętrzyn – rocznik 2005 – 43 bramki
- Kacper Barszczewski MLKS CZARNI OLECKO rocznik 2007 - 39 bramek

Najlepszy Bramkarz:
Weronika Trajgiel MLKS CZARNI Olecko rocznik 2005
- Piotr Czepułkowski MKS MOSiR Kętrzyn – rocznik 2005
- Hubert Kajat MKS MOSiR Kętrzyn – rocznik 2007

Najmłodszy zawodnik turnieju:
- Kaja Safiańczuk KS Victoria Piaseczno rocznik 2007

W turnieju brała udział kadra województwa warmińsko – mazurskiego młodzików 2005, której trenerem jest Marek Strzyżewski (trener MLKS Czarni Olecko).

WYNIKI piątek 10.01.2020:
UKS BIAŁYSTOK – UKS JAĆWINGOWIE GOŁDAP 16:9
KADRA I – GIŻYCKO PK 16:18
KAUNO R.SM I - UKS ZIELONKA 25:14
MTS PST GIŻYCKO – CZARNI OLECKO I 7:15
OLECKO – KS VICTORIA PIASECZNO 24:4
KS VICTORIA PIASECZNO – CEM SP 4 PIASECZNO 21:11
MKS KARCZEW – UKS OLIMIJCZYK KOWALEWO POMORSKIE 18:3
KS VICTORIA PIASECZNO – CZARNI OLECKO II 21:8
KS VICTORIA PIASECZNO – AKADEMIA SIÓDMIAKA BIAŁYSTOK 6:15
CZARNI OLECKO – MTS MOSIR KĘTRZYN 15:25
CEM SP 4 PIASECZNO - KAUNO R.SM II 8:23
KPR ROKiS RADZYMIN – MTS MOSIR KĘTRZYN II 9:19
KADRA II - KADRA I 25:15
WINNICA LUKAS LIDER - MTS PST GIŻYCKO 21:7
MLKS CZARNI OLECKO I - KAUNO R.SM II 8:8
CZARNI OLECKO – MTS MOSIR KĘTRZYN II 21:7
MTS MOSIR KĘTRZYN I - KPR ROKiS RADZYMIN 39:7
GIŻYCKO PK - CEM SP 4 PIASECZNO 32:12
MKS KARCZEW – UKS BIAŁYSTOK 25:12
UKS OLIMIJCZYK KOWALEWO POMORSKIE – UKS JACWINGOWIE GOŁDAP 12:10
MLKS CZARNI OLECKO I - CEM SP 4 PIASECZNO 25:19
KAUNO R.SM I - MLKS CZARNI OLECKO II 26:6

sobota 11.01.2020
WINNICA LUKAS LIDER- CEM SP 4 PIASECZNO 29:7
KAUNO R.SM I – KS VICTORIA PIASECZNO 27:15
UKS ZIELONKA – MLKS CZARNI OLECKO II 27:1
UKS JAĆWINGOWIE GOŁDAP - MKS KARCZEW 5:27
MTS PST GIŻYCKO – KAUNO R.SM II 10:18
CEM SP 4 PIASECZNO – MLKS CZARNI OLECKO I 7:33
MTS MOSIR KĘTRZYN I - MTS MOSIR KĘTRZYN II 7:4
KS VICTORIA PIASECZNO - KPR ROKiS RADZYMIN 24:10
CEM SP 4 PIASECZNO - MTS MOSIR KĘTRZYN 12:30
KADRA II – GIŻYCKO PK 12:17
DĄBROWA BIAŁOSTOCKA - MTS MOSIR KĘTRZYN II 13:3
AKADEMIA SIÓDMIAKA - MTS MOSIR KĘTRZYN I 9:22
CEM SP4 PIASECZNO- KADRA II 10:15
MTS MOSIR KĘTRZYN - KS VICTORIA PIASECZNO 21:16
MLKS CZARNI OLECKO –GIŻYCKO PK 19:25
4B – 5 C 6:8
3 A – 3 B 11:15
4A – 4C 12:12 (0:2)
KADRA I - KS VICTORIA PIASECZNO 22:10
MTS MOSIR KĘTRZYN – GIŻYCKO PK 14:14
AKADEMIA SIÓDMIAKA BIAŁYSTOK – DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
9:6
KPR ROKiS RADZYMIN – MLKS CZARNI OLECKO 2:20
MKS MOSIR KĘTRZYN I – DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 10:12
KS VICTORIA PIASECZNO - MTS MOSIR KĘTRZYN II 13:4
KADRA II - KS VICTORIA PIASECZNO 16:10
UKS BIAŁYSTOK - UKS OLIMIJCZYK KOWALEWO POMORSKIE
17:7
UKS ZIELONKA - KS VICTORIA PIASECZNO 20:12
CZARNI OLECKO – AKADEMIA SIÓDMIAKA BIAŁYSTOK
CZARNI OLECKO I - WINNICA LUKAS LIDER 17:13
CEM SP 4 PIASECZNO - MTS PST GIŻYCKO 9:18
KS VICTORIA PIASECZNO- DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 3:18
WINNICA LUKAS LIDER - KAUNO R.SM II 12:16
KPR ROKiS RADZYMIN - AKADEMIA SIÓDMIAKA BIAŁYSTOK
4:21
KADRA II – CZARNI OLECKO 15:16
MLKS CZARNI OLECKO - MTS MOSIR KĘTRZYN I 15:17
1 A —1 B 24:17
2 A — 2B 21:20

NIEDZIELA 12.01.2020 ROKU
KS VICTORIA PIASECZNO – GIŻYCKO PK 11:17
KADRA WOJEWÓDZKA II – MKS MOSIR KĘTRZYN 13:22
KPR ROKiS RADZYMIN - DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 1:25
3B — 3C 14:18
2B — 2C 3:11
1B — 1C 4:17
MKS MOSIR KĘTRZYN II - AKADEMIA SIÓDMIAKA BIAŁYSTOK 20:18
KS VICTORIA PIASECZNO- MTS MOSIR KĘTRZYN I 23:17
MLKS CZARNI OLECKO - CEM SP 4 PIASECZNO 18:10
MLKS CZARNI OLECKO – DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 10:5
PRZEGRANY 4 A-4 C i 4 B- 5 E 9:6
WYGRANY 4 A-4 C i 4 B- 5 E 11:24
3 A — 3 C 11 : 12
2 A — 2 C 22 : 24
1 A — 1 C 18 : 14

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages