Piątek, 25 września 2020. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Dzień Babci i Dziadka w Centrum Edukacji przy ŚDS w Olecku

2020-01-21 15:30:51 (ost. akt: 2020-01-21 15:35:15)

Autor zdjęcia: Archiwum CE przy ŚDS w Olecku

Uczniowie i wychowankowie Centrum Edukacji zaprosili swoich najbliższych do Regionalnego Ośrodka Kultury na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.


Dzień 21 i 22 stycznia na stałe zapisał się w kalendarzu szkolnym jako Dzień Babci i Dziadka. W tym szczególnym dniu "śpieszą" się babcie i dziadkowie do swoich wnuków, ale tym razem, aby wygodnie usiąść i obejrzeć przygotowaną uroczystość.

W czwartek 16 stycznia uczniowie i wychowankowie Centrum Edukacji przy ŚDS zaprosili swoich najbliższych do ROK „Mazury Garbate” na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

W tym wyjątkowym dniu to babcie i dziadkowie słuchali pięknej baki, którą przedstawiali dla nich najmłodsi wychowankowie naszej szkoły. Po przedstawieniu przyszedł czas na życzenia złożone przez starszych uczniów, a po nich piękna piosenka zaśpiewana przez wszystkich aktorów. Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani przez swoje wnuki wspaniałymi, własnoręcznie wykonanymi prezentami.
Na koniec zaprosiliśmy naszych najbliższych na słodki poczęstunek.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.
Kamila Kochanowska

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages