Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Krzysztof Pielowski z Olsztyna po raz szósty wygrywa maraton w Olecku

2020-07-26 09:40:31 (ost. akt: 2020-07-26 09:52:47)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Na Jeziorze Oleckie Wielkie rozegrany został XXVIII Olecki Maraton Pływacki. Na starcie stanęło 28 zawodników. Pierwszy dystans 4,6 km pokonał Krzysztof Pielowski z Olsztyna.

XXVIII OLECKI OTWARTY MARATON PŁYWACKI z okazji 460-lecia założenia miasta Olecko

Długość: 4,6 km
Temperatura wody: 21°C
Temperatura powietrza: 20°C
Do maratonu zgłosiło się 28 zawodników - 27 ukończyło.

WYNIKI KOŃCOWE

1. Krzysztof Pielowski 1991 (rok urodzenia) – Olsztyn/Prywatny Folwark Grabysy 0:59,59
2. Szymon Kapała 2003 – MTP Kormoran Olsztyn 1:00,36
3. Konrad Kozłowski 2004 – MTP Kormoran Olsztyn 1:02,12

4. Bartłomiej Domalewski 2005 – MTP Kormoran Olsztyn 1:02,59
5. Mieszko Palmi-Kukiełko 1993 – Aquasfera Masters Olsztyn 1:05,47
6. Paweł Gregorowicz 1974 – Aquasfera Masters Olsztyn 1:09,56
7. Tadeusz Gołembiewski 1986 – Cityzen Poznań 1:12,39
8. Tomasz Jakubowski – ATP Augustów 1:13,14
9. Piotr Konopacki 1978 – Aquasfera Masters Olsztyn 1:13,30
10. Andrzej Gołembiewski 1986 – Toruń Multisport Team 1:14,16
11. Mariusz Gabiec 1958 – Aquasfera Masters Olsztyn 1:15,20
12. Jarosław Raj 1980 – Cityzen Poznań 1:17,08
13. Anna Goździejewska 1967 – Olsztyn/Tomaszkowo 1:25,45 – najlepsza kobieta
14. Adam Bieńkowski 1971 – Płock 1:33,47
15. Adam Matusiak vel Matuszewski 1974 – Aquasfera Masters Olsztyn 1:35,37
16. Michał Kupiszek 1981 – Białystok 1:36,15
17. Łukasz Andrzejewicz 1991 – Warsaw Masters Team 1:37,59
18. Maria Wolff 1988 – Cityzen Poznań 1,39,14
19. Magdalena Prentka 1980 – Cityzen Poznań 1:42,18
20. Igor Wieloch - Olecko – najlepszy olecczanin
21. Anna Kempska-Zawada 1985 – Warsaw Masters Team 1:51,55
22. Antoni Janusz Kupiszek 2010 – Białystok 1:56,17 – najmłodszy zawodnik
23. Ewelina Pocztarek 1983 – Cityzen Poznań 1:56,48
24. Zbigniew Zieliński 1954 – Łomża 1:57,48
25. Ewa Karolska 1988 – Ełk 1:57,50
26. Zbigniew Biel 1951 – Warszawa 2:22,47 – najstarszy zawodnik
27. Izabela Jedynak-Dorosz 1976 – Cityzen Poznań 2:23,20
28. Szymon Karniłowicz 1997 – Gołdap – ukończył 3000 m – 1:51,00

Zwycięzca, zgodnie z tradycją, otrzymał łódź wiosłową oraz pamiątkowy dyplom i statuetkę.
Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowy dyplom. Statuetkami oraz nagrodami rzeczowymi uhonorowano najlepszych zawodników w kategorii OPEN oraz najlepszą kobietę, najstarszego zawodnika, najmłodszego zawodnika i najlepszego olecczanina.
Nagrody wręczali Burmistrz Karol Sobczak i Wojciech Kot.

Sędziowie: Paweł Maksimowicz i Robert Markowski
Prowadzenie: Andrzej Kamiński
Opieka medyczna: Olmedica Olecko
Zabezpieczenie techniczne: KPP Olecko, KP PSP Olecko, WOPR Olecko
Asekuracja zawodników: ratownicy WOPR



Polub nas na Facebooku:

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ehh #2952924 | 188.146.*.* 26 lip 2020 19:43

    Smashing pumpkins...ehhh...

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. ? #2952914 | 91.233.*.* 26 lip 2020 19:14

    pokaż swoją,to powiem

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. Waldemar nieszczególny #2952819 | 83.6.*.* 26 lip 2020 10:25

    Konkurs jest- zdjęcie 61- która klata jest bardziej umięśniona ?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages