Granit Olecko drugi na turnieju w Nałęczowie

2023-02-06 11:00:10(ost. akt: 2023-02-06 11:07:01)

Autor zdjęcia: Archiwum MLKS Czarni Olecko KS Granit

Drużyna dzieci MLKS Czarni KS Granit Olecko świetnie spisała się w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Miasta Nałęczów. Mali szczypiorniści wywalczyli 2. miejsce.
Turniej o Puchar Burmistrza Nałęczowa odbył się w dniach 4-5 lutego. Rywalizowali w nim chłopcy z rocznika 2010 i młodsi.
Zespół Czarni Olecko KS Granit wygrał 17:10 z KS Azoty Puławy I, 20:17 z UKS Enea Orlęta Zwoleń, 21:17 z UKS Bursa Puławy I i z 1. miejsca awansował do drugiej rundy, gdzie wygrał 16:13 z MOKS Słoneczny Stok Białystok. W finale Granit zmierzył się z Victorią Piaseczno, z którą po zaciętej walce przegrał 17:18.

Patryk Saczek otrzymał nagrodę dla najmłodszego zawodnika turnieju, a Hubert Zakrzewski został królem strzelców.