Marzena Jasińska najlepsza w turnieju w Gliwicach

2023-02-22 15:39:46(ost. akt: 2023-02-24 21:14:11)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Marzena Jasińska z Olecka wygrała 6. Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym w Gliwicach. Trenerka oleckich tenisistów i nauczycielka wychowania fizycznego w SP 4 w Olecku startowała w kategorii kobiet 40-49 lat. Gratulujemy!
Marzena Jasińska w dotychczas rozegranych turniejach zajmowała dwa razy trzecie i raz drugie miejsce i była sklasyfikowana na 3. miejscu GPPW kobiet 40-49 lat.

W 6. Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym w Gliwicach (18-19 lutego) wzięło udział ponad 300 zawodników i zawodniczek. Marzena Jasińska z Olecka spisała się rewelacyjnie.
W etapie grupowym wygrała 3:0 (7,5,8) z Małgorzatą Miką z Redy i 3:1 (7,8, -12,5) z Sylwią Rożek z Rącznej i z 1. miejsca awansowała do turnieju głównego.

W ćwierćfinale wygrała 3:0 (8,6,8) z Sabiną Kuklą z Pszczyny, która jest liderką GPPW po pięciu turniejach.
W półfinale ograła 3:1 (-7,,9,9,9) wiceliderkę GPPW Annę Wnęk ze Strzelina.
W finale po raz drugi pokonała 3:0 (8,10,9) Sylwię Rożek.

W czerwcu Marzena Jasińska wystartuje w Mistrzostwach Polski Weteranów, a następnie zagra w Mistrzostwach Europy Weteranów w Norwegii