Czwartek, 5 marca 2015. Imieniny Aurory, Fryderyka, Oliwii

Dni otwarte w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi w Olecku

2012-03-14 13:07:17

Autor: Archiwum przedszkola

Na przyszłych przedszkolaków, którzy z rodzicami odwiedzili placówkę czekały zabawy i słodycze jednak najważniejsze były zabawki.

Przez dwie soboty, 3 i 10 marca w przedszkolu odbywały się dni otwarte. Dzieci, które od 1 września zostaną przedszkolakami odwiedziły placówkę. Czekały na nie przygotowane zabawy, słodycze, ale i tak najważniejsze były zabawki, którymi się bawiły.

Rodzice obejrzeli przedszkole, rozmawiali z dyrekcją i nauczycielkami. Najbardziej interesowała ich sprawa adaptacji dzieci w przedszkolu, opłaty za przedszkole oraz formy pracy z małymi dziećmi.

Rodzice otrzymali gazetkę „Przedszkolaczek”, którą redaguje przedszkole oraz biuletyn „Optymistyczne przedszkole”. Na zakończenie pobytu dzieci i rodzice zostali zaproszeni do wspólnego tańca. Takie zajęcia są bardzo dobrą formą przygotowującą dziecko do edukacji przedszkolnej. 


Anna Wolińska

Dostęp do Reportera, ciekawych wywiadów, obszernych reportaży oraz 40 innych czołowych portali w Polsce. Dołącz do czytelników ceniących dobrą informacje. Zarejestruj się w PIANO już teraz KLIKNIJ TUTAJ

Komentarze 0 pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages

Polecamy produkty