Czarni Olecko wywalczyli komplet punktów

2023-09-02 20:36:45(ost. akt: 2023-09-03 01:05:34)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W meczu 5. kolejki ligi okręgowej Czarni Olecko przed własną publicznością pokonali 4:3 (2:2) MKS Jeziorany. Dzięki wygranej olecki zespół awansował w tabeli z ostatniego na 13. miejsce.
Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze po strzale Marka Nowakowskiego w 20. min. W 30. min na 1:1 wyrównał Andrzej Miszczak. W 44. min Czarni podwyższyli na 2:1 po pięknym uderzeniu w okienko Jakuba Kozłowskiego. Jednak Jeziorany jeszcze przed przerwą zdołały ponownie wyrównać po strzale Andrzeja Miszczaka.

W drugiej połowie na listę strzelców wpisali się Jakub Kozłowski i Michał Żurowski. Goście odpowiedzieli tylko jednym trafieniem z rzutu karnego i mecz zakończył się wygraną Czarnych Olecko 4:3.

SKŁAD CZARNYCH:
Andrzej Miliszewski - Bartosz Gdak, Maciej Cichocki, Michał Wasilewski, Radosław Czajko - Maciej Kosiński (75' Dawid Kułak), Gabriel Gdak (46' Kamil Szargiej), Krystian Kuźba (68' Michał Żukowski), Sebastian Dębski (46' Ariel Tusznio), Jakub Kozłowski - Marek Nowakowski

GKS Cresovia Górowo Iławeckie - : - MBKS Victoria Bartoszyce 3.09. godz.17

W 6. kolejce Czarni zagrają na wyjeździe z Łyną Sępopol, która ma tyle samo punktów, co Czarni (6) i w tabeli jest obecnie na 13. miejscu.