Wtorek, 18 grudnia 2018. Imieniny Bogusława, Gracjana, Laury

Podziel się:

Podziel się:

Wycieczka Przedszkolaków na Safari

Dzieci z Przedszkola Niepublicznego Kubuś i przyjaciele na wycieczce

W dniu dzisiejszym Przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola ,,Kubuś i przyjaciele'' wybrały się na wycieczkę gdzie w nieprawdopodobnej scenerii baśniowej doliny, zielonych wzgórz, stawów i bagnistych uroczysk pasą się dzikie zwierzęta .To Gospodarstwo Ekologiczne Rodziny Rudziewiczów.Nad bramą wjazdową widzimy ostrzeżenia przed dzikimi zwierzętami. Potem jest już tylko lepiej.Przesiadamy się do terenowego samochodu, który po chwili niemal pionowo stacza się z góry. Widzimy jak rozbiega się stado spłoszonych jeleni. Oswojone zwierzę podchodzi do samochodu. Daje się głaskać. Dzieciaki szaleją z radości!
Po ogromnym terenie biegają stada danieli, dzikie konie Przewalskiego, koniki Polskie. W lesie żyje potężne stado dzików i świniodzików. Są też żurawie, czaple, kormorany i orły bieliki. Po wspaniałej wycieczce na safari udaliśmy się na Piękną Górę na grilla.W znakomitych nastrojach wróciliśmy do Przedszkola.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Natalia Karniej oraz opublikowany na portalu Olecko: Wycieczka przedszkolaków na safari
Oceń artykuł:

(0)