Wtorek, 18 grudnia 2018. Imieniny Bogusława, Gracjana, Laury

Podziel się:

Podziel się:

Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny w Przedszkolu Niepublicznym ,,Kubuś i przyjaciele''

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to obrazki które można było zauważyć podczas Pikniku Rodzinnego, który odbył się w czwartek 8 czerwca br. w Giżach. . Dzieci na początku przywitały swoich rodziców pięknie przygotowanymi i odśpiewanymi piosenkami. Następnie punktem kulminacyjnym imprezy były zabawy pod okiem animatorów z ,,Pióropusza'', którzy przy muzyce zagrzewali do zabawy dzieci, a także ich rodziców.Przedszkolaki mogły skorzystać z wielu atrakcji, tj.: pokaz baniek mydlanych, , zaczarowana garderoba, studio dziecięcego tatuażu, salonik piękności, . Trzeba przyznać, że frekwencja rodziców dopisała - większość z nich znalazła czas, aby mimo takiej pory dnia wyrwać się z pracy i spędzić czas ze swoimi pociechami. Im także udzielił się wesoły klimat rodzinnego pikniku i chętnie włączyli się w zabawę.
Gdy wszyscy już byli zmęczeni tańcami i zabawami, mogli usiąść i skorzystać z poczęstunku. Cała impreza zintegrowała zarówno dzieci, jak i rodziców.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Natalia Karniej oraz opublikowany na portalu Olecko: Piknik Rodzinny
Oceń artykuł:

(0)