Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Podziel się:

Podziel się:

Jesienny festyn integracyjny w Centrum Edukacji Specjalnej przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Olecku.

Uczestnicy zespołu rewalidacyjno - wychowawczego z Centrum Edukacji przy ŚDS w Olecku wraz ze swoimi przyjaciółmi z Suwałk i Brodu Nowego wspólnie powitali jesień.

Dnia 02.10.2017r. Uczestnicy zespołu rewalidacyjno – wychowawczego Centrum Edukacji Specjalnej przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Olecku wraz z gośćmi ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 1 w Suwałkach i Ośrodka Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczego w Brodzie Nowym przywitali jesień. Podczas wspólnej zabawy uczestnicy spotkania prezentowali umiejętności wokalne i akompaniowali na instrumentach muzycznych. Wiele radości sprawiła zabawa chustą animacyjną oraz wielozmysłowe doświadczanie darów jesieni. Nie zabrakło również degustacji wiosennych smaków. Na pamiątkę spotkania każdy z uczestników wykonał krajobraz na drewnianym krążku. Zmęczeni zabawą uczestnicy z przyjemnością skosztowali przygotowanego poczęstunku. Jesienny Festyn który przebiegał w miłej i serdecznej atmosferze zapoczątkował integracyjny cykl spotkań „Cztery pory roku”.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Urszula oraz opublikowany na portalu Olecko: Jesienny festyn integracyjny w Centrum Edukacji Specjalnej przy ŚDS w Olecku
Oceń artykuł:

(0)