Złoty medal oleckich szczypiornistów

2015-04-22 12:53:45(ost. akt: 2015-04-29 23:05:41)

Autor zdjęcia: Archiwum I LO w Olecku

Piłkarze ręczni I Liceum Ogólnokształcącego w Olecku zajęli 1. miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego SZS szkół ponadgimnazjalnych. W finale pokonali drużyny z Olsztyna i Działdowa.
Finał Mistrzostw Województwa W-M SZS w piłce ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnych rozegrano w Działdowie w środę, 22 kwietnia.

Drużyna I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Olecku, która dwa lata z rzędu w finale mistrzostw zajmowała 3. miejsce, tym razem spełniła swoje marzenie i wywalczyła złoty medal.

W finale zespół I LO w Olecku pokonał 16:10 gospodarzy mistrzostw i 20:19 Olsztyn.

Złoty zespół oleckich szczypiornistów prowadzą Dariusz Dźwilewski, Marek Strzyżewski i Wojciech Pilichowski.
W drużynie grali: Hubert Dłużniewski (najlepszy bramkarz turnieju), Damian Bielecki (8 bramek), Mikołaj Głębocki (10), Filip Janicki (8), Dawid Słabiński (3), Mateusz Żęda (2), Jakub Domel (3) i Paweł Charmuszko